Отримайте консультацію від спеціаліста
Отримайте консультацію
Ми не створюємо видимість роботи і не перекладаємо папірці. Наш головний принцип - вирішити задачу будь-яким способом в найкоротші терміни.
Ми не працюємо як конвеєр; ми невелика команда адвокатів, сконцентрованих на перемогі.
RU
Адвокатскі послуги по цивільних справах з гарантією результату
ЩО МИ РОБИМО
Наша команда, буде представляти Вас в суді, повністю самостійно вести справу - захищати і робити всю бюрократичну тяганину за Вас.
НАША МІСІЯ
Захистити і виправдати людину, яку, можливо, вже все суспільство і держава визнала винним, злочинцем і злодієм; зробити все допустиме для відновлення прав, свобод і особистих інтересів.
Для фізичних осіб
Послуги адвоката у цивільних і кримінальних справах. Міграційна юридична допомога. Звернення до Європейського суду з прав людини.
Зв'язатися з нами
Для малого та середнього бізнесу
Послуги в сфері права у кримінальних та арбітражних справах. Юридичний аутсорсинг. Банкрутство та корпоративні конфлікти.
Зв'язатися з нами
ГАРАНТОВАНА ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА
01
Допомога у визнанні права власності на житлову нерухомість. Усунення штучно створених перешкод для законного використання житлової площі.
Житлові спори
02
Повернення речей, які були передані у володіння. Повернення безпідставно придбаного або збереженого майна. Визнання угод недійсними.
Захист прав власності
03
Допомога в отриманні заборгованостей з виплат. Відновлення на робочому місці, з якого співробітник був звільнений незаконно.
  Трудові спори
  04
  Допомога в оскарженні заповіту або свідоцтва про право на спадщину. Оскарження незаконних дій нотаріального органу. Допомога в отриманні права на спадщину, навіть якщо існує заповіт, говорить про зворотне.
  Спадкові спори
  05
  Допомога у стягненні матеріального (прямі збитки, упущена вигода) і моральної шкоди. Залучення до майнової відповідальності за невиконання зобов'язань.
  Стягнення матеріальної та моральної шкоди
  06
  Повернемо грошові кошти, витрачені на покупку товару не відповідає якості. Допоможемо уникнути проблем, пов'язаних із споживчими угодами.
  Захист прав споживача
  07
  Спростування недостовірної, неправдивої інформації (в тому числі і в мережі Facebook, Instagram, Youtube). залучення до відповідальності за поширення.
  Захист честі, гідності та ділової репутації
  08
  Встановлення факту наявності лікарської помилки, медичної недбалості, розголошення конфіденційної медичної інформації і не тільки.
  Медичний адвокат
  КОНСУЛЬТАЦІЯ
  Ми не можемо вмістити весь наш досвід, підхід до роботи і кваліфікацію в кілька сторінок сайту
  Тому якщо у Вас залишилися питання - заповнюйте форму нижче, ми докладно вас проконсультуємо по телефону
  ВІДГУКИ
  ЗАДАЙТЕ ПИТАННЯ ОСОБИСТО АДВОКАТУ
  Швидка юридична допомога, тим хто потрапив у біду.
  Ми спеціалізуємося в різних областях права. Над Вашим завданням працюватимуть люди з великим досвідом вирішення схожих питань.

  Адвокат сам веде справу, вибирає стратегію, спілкується з клієнтом, пише процесуальні та інші юридичні документи.
  Замовте консультацію; ми розповімо, що зможемо зробити для Вас
  ЯК ПОЧАТИ ПРАЦЮВАТИ
  Ми не ставимося до завдань формально; важливий не процес, а результат
  КРОК
  Ви залишаєте заявку на сайті або телефонуйте за вказаною в контактах номеру. Описуєте ситуацію усно або письмово. У нас працює група юристів консультантів, які завжди на зв'язку.
  КРОК
  Ми безкоштовно вас консультуємо, оцінюємо ситуацію на предмет - "так, ми можемо Вам допомогти!». Оцінюємо послугу за адекватною ціною і виставляємо рахунок на передоплату. Рахунок на оплату направляємо на email або месенджери.
  КРОК
  Ви оплачуєте рахунок. Ми приступаємо до роботи, вивчаємо і готуємо документи, повністю занурюємося в деталі справи і розбираємо його до основи. Представляємо Вас в суді, повністю ведемо справу до результату.
  1
  2
  3
  КОМАНДА
  Галузинський Микола Олександрович
  Бордуніс Тетяна Анатоліївна
  Стаж 17 років
  Стаж 38 років
  Руденко Олег Валерійович
  Стаж 13 років
  255
  Виграшних справ
  4
  4 роки спільної успішної роботи
  294
  Задоволених клієнтів
  378
  Засідань суду
  НАШІ ДОСЯГНЕННЯ
  ВІДПОВІДІ НА ЧАСТО ЗАДАВАЄМІ ПИТАННЯ
  Як визначається вартість послуг адвоката?
  Ціна на послуги адвоката фіксується в угоді. Гонорар формується з фіксованою або погодинної ставки фахівця (включає кваліфікацію юриста, досвід і вид правової допомоги), фіксованого відсотка від суми спору і винагороди за успіх.
  У чому різниця між адвокатом та юристом?
  Кожен адвокат - це юрист, але не кожен юрист є адвокатом. Адвокат має виняткове право на захист громадян у кримінальних справах. До нього пред'являються підвищені вимоги щодо якості послуг, що надаються. Кожен адвокат є членом адвокатської палати. Здає спеціальний кваліфікаційний іспит. Дає присягу зберігати адвокатську таємницю.
  Коли варто звернутися до адвоката?
  Якщо необхідно вирішити складне правове питання, і результат має значення. Чим раніше клієнт звертається за адвокатською допомогою, тим вище шанс на позитивний результат.
  НАШІ КОНТАКТИ
  Загальні запити: profiadvocacy@gmail.com
  м.Київ, вул.Борщагівська, 154; ТЦ «Мармелад»,
  4 поверх, офіс 3
  Зв'яжіться з нами
  +38 (098) 525-37-38
  +38 (066) 625-06-23