Отримайте консультацію від спеціаліста
Отримайте консультацію
Ми не створюємо видимість роботи і не перекладаємо папірці. Наш головний принцип - вирішити задачу будь-яким способом в найкоротші терміни.
Ми не працюємо як конвеєр; ми невелика команда адвокатів, сконцентрованих на перемогі.
RU
Команда висококваліфікованих адвокатів
ЩО МИ РОБИМО
Наша команда, буде представляти Вас в суді, повністю самостійно вести справу - захищати і робити всю бюрократичну тяганину за Вас.
НАША МІСІЯ
Захистити і виправдати людину, яку, можливо, вже все суспільство і держава визнала винним, злочинцем і злодієм; зробити все допустиме для відновлення прав, свобод і особистих інтересів.
255
Виграшних справ
4
4 роки спільної успішної роботи
294
Задоволених клієнтів
378
Засідань суду
НАШІ ДОСЯГНЕННЯ
Для фізичних осіб
Послуги адвоката у цивільних і кримінальних справах. Міграційна юридична допомога. Звернення до Європейського суду з прав людини.
Зв'язатися з нами
Для малого та середнього бізнесу
Послуги в сфері права у кримінальних та арбітражних справах. Юридичний аутсорсинг. Банкрутство та корпоративні конфлікти.
Зв'язатися з нами
ГАРАНТОВАНА ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА
Кримінальні справи
Представимо Ваші інтереси на попередньому слідстві і в суді. Зберемо необхідні докази невинності. Забезпечимо захист в разі проведення щодо Вас перевірок. Ми завжди достовірно прогнозуємо дії правоохоронних і контролюючих органів, що дозволяє мінімізувати ризики.
ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ
Цивільні справи
Стягнення заборгованості за договором, повернення боргів по розписці, стягнення безпідставного збагачення, суперечки з банками і страховими компаніями, витребування майна з чужого незаконного володіння. Підготовка позовної заяви, апеляційної та касаційної скарги. Представлення інтересів в суді.
ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ
ВІДГУКИ
ЗАДАЙТЕ ПИТАННЯ ОСОБИСТО АДВОКАТУ
Швидка юридична допомога, тим хто потрапив у біду.
Ми спеціалізуємося в різних областях права. Над Вашим завданням працюватимуть люди з великим досвідом вирішення схожих питань.

Адвокат сам веде справу, вибирає стратегію, спілкується з клієнтом, пише процесуальні та інші юридичні документи.
Замовте консультацію; ми розповімо, що зможемо зробити для Вас
ЯК ПОЧАТИ ПРАЦЮВАТИ
Ми не ставимося до завдань формально; важливий не процес, а результат
КРОК
Ви залишаєте заявку на сайті або телефонуйте за вказаною в контактах номеру. Описуєте ситуацію усно або письмово. У нас працює група юристів консультантів, які завжди на зв'язку.
КРОК
Ми безкоштовно вас консультуємо, оцінюємо ситуацію на предмет - "так, ми можемо Вам допомогти!». Оцінюємо послугу за адекватною ціною і виставляємо рахунок на передоплату. Рахунок на оплату направляємо на email або месенджери.
КРОК
Ви оплачуєте рахунок. Ми приступаємо до роботи, вивчаємо і готуємо документи, повністю занурюємося в деталі справи і розбираємо його до основи. Представляємо Вас в суді, повністю ведемо справу до результату.
1
2
3
КОМАНДА
Галузинський Микола Олександрович
Бордуніс Тетяна Анатоліївна
Стаж 17 років
Стаж 38 років
Руденко Олег Валерійович
Стаж 13 років
ВІДПОВІДІ НА ЧАСТО ЗАДАВАЄМІ ПИТАННЯ
Як визначається вартість послуг адвоката?
Ціна на послуги адвоката фіксується в угоді. Гонорар формується з фіксованою або погодинної ставки фахівця (включає кваліфікацію юриста, досвід і вид правової допомоги), фіксованого відсотка від суми спору і винагороди за успіх.
У чому різниця між адвокатом та юристом?
Кожен адвокат - це юрист, але не кожен юрист є адвокатом. Адвокат має виняткове право на захист громадян у кримінальних справах. До нього пред'являються підвищені вимоги щодо якості послуг, що надаються. Кожен адвокат є членом адвокатської палати. Здає спеціальний кваліфікаційний іспит. Дає присягу зберігати адвокатську таємницю.
Коли варто звернутися до адвоката?
Якщо необхідно вирішити складне правове питання, і результат має значення. Чим раніше клієнт звертається за адвокатською допомогою, тим вище шанс на позитивний результат.
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Ми не можемо вмістити весь наш досвід, підхід до роботи і кваліфікацію в кілька сторінок сайту
Тому якщо у Вас залишилися питання - заповнюйте форму нижче, ми докладно вас проконсультуємо по телефону
НАШІ КОНТАКТИ
Загальні запити: profiadvocacy@gmail.com
м.Київ, вул.Борщагівська, 154; ТЦ «Мармелад»,
4 поверх, офіс 3
Зв'яжіться з нами
+38 (098) 525-37-38
+38 (066) 625-06-23